Man at Work - Konyhai kisegítő/Szendvicskészítő- Győr (Referencia szám: BL-2048)

Állás leírása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Hajnali munkakezdési hajlandóság

Feladatok:

  • Szendvicskészítés
  • Konyhai kisegítés
  • Terület tisztán tartása

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Bejárási támogatás
  • Jelenléti bónusz

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. vendéglátással foglalkozó Megbízójához keres főállású munkavállalókat

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a munka@manatwork.hu e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BL-2048-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet 36 20 240 11 14-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6-os szám alatt.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: BL-2048 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Béldi Lívia
E-mail: beldi.livia@manatwork.hu
Telefon: +36 20 504 44 27