Man at Work - Kiválasztási és toborzási területi referens - Győr (Referenciaszám: OE-2256)

Állás leírása

Feladatok:

  • A vállalatcsoport hálózatos üzleti területei számára, az elvárásoknak megfelelő munkatársak felkutatása és kiválasztása
  • A kiválasztási folyamat során a munkáltatói márka építése
  • A kiválasztáshoz kapcsolódó leghatékonyabb toborzási csatornák meghatározása
  • Adatbázisok építése és kezelése
  • Interjúk készítése, szükséges riportokkal együtt
  • Kiválasztáshoz kapcsolódó riportok és elemzések készítése a társterületek számára
  • Kiválasztáshoz kapcsolódó leghatékonyabb diagnosztikai eszközök ( interjú) használata és fejlesztése
  • Támogatott üzleti területek vezetőinek kiválasztási képességekben való fejlesztése

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Legalább 2-3 év kiválasztásban, toborzásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Excel, Word felhasználószintű ismeret
  • Jó kommunikációs készség,
  • Nyitottság
  • Magabiztos fellépés, határozottság,
  • Pontosság, megbízhatóság

Előny:

  • Fizikai munkaerő toborzásában, kiválasztásában szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős munkaviszony, rugalmas munkaidő
  • Határozott idejű szerződés (2018.12.31-ig)
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres munkavállalót kiválasztási és toborzási területi referens munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a kivalasztas@manatwork.hu-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-2256-os referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20_331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: OE-2256 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas-Ollári Evelin
E-mail: kivalasztas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331 1801