Man at Work - Karosszéria elem gyártó - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1534)

Állás leírása

Feladatok:

  • Prémium kategóriás autók szénszálas karosszéria elemeinek gyártásához kapcsolódó feladatok ellátása
  • Az előállított termék ellenőrzése
  • A munka során használt eszközök, gépek állapotának megóvása
  • Munkaterületének tisztántartása

Elvárások:

  • Kiváló kézügyesség
  • Szorgalom, kitartás
  • Jó esztétikai érzék
  • Háromműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Szakképzettség (karosszéria lakatos, fényező vagy szobafestő mázoló végzettség, női- vagy férfiruha készítő, asztalos)

A munkáltató ajánlata:

  • Mozgalmas, változatos munkakör
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Hosszú távú együttműködés
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szekesfehervar@manatwork.hu e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).
A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!
A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as, 20/339-6256-os mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: SZF-1534 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Gyevnár Katalin, Udvardi Júlia
E-mail: szekesfehervar@manatwork.hu
Telefon: +36 20 967 30 93
Fax: +36 22 506 498