Man at Work - Karbantartó villamosmérnök - Komárom-Esztergom megye (Referenciaszám: HM-2082)

Állás leírása

Feladatok:

  • Automatizált gyártó berendezések üzemeltetése és műszaki állapotának szinten tartása
  • Megelőző és ad hoc karbantartások szervezése, ellenőrzése, dokumentálása
  • Karbantartó technikusok munkájának koordinálása
  • Pótalkatrészek meglétének nyomon követése, szükség esetén pótlása
  • TPM dokumentációk készítése, követése, napra készen tartása
  • Robotok működtetése
  • Berendezések PLC programjának módosítása
  • Az új gyártócellák összeszerelési, beállítási munkáinak elvégzése a betanulás után
  • Berendezések vizsgálati-tesztelési munkáinak koordinálása
  • Vevői auditokon való részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (automatizálás szak) vagy legalább folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Gyártó cégnél, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Méréstechnikai ismeretek

Előnyök:

  • Autóipari tapasztalat
  • Robot vagy PLC programozói gyakorlat
  • Német nyelv ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Rendkívül innovatív munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tata

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2082-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-2082 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494