Man at Work - Karbantartó lakatos - Győr (Referenciaszám: NB-1960)

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Karbantartási területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai és alap elektronikai ismeretek

Munkáltató ajánlata:

  • 1 műszakos munkarend
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1960-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: NB-1960 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56