Man at Work - Járműdinamikai szimulációs mérnök - Veszprém (Referenciaszám: BV-2047)

Állás leírása

Feladatok:

  • Elektronikus fékvezérlő rendszerek (ABS/ESC) fejlesztésének támogatásához szükséges járműdinamikai modellek megalkotása
  • A fejlesztői / teszt-környezet járműszimulációs moduljainak fejlesztése
  • Teljeskörű fejlesztési dokumentáció készítése
  • Napi kapcsolattartás és együttműködés a szakterületekkel

Elvárások:

  • Járműgépész-mérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Magasfokú problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép, rugalmas munkaidő
  • Egészségmegőrző programok, környezetbarát szemléletmód
  • Nemzetközi mérnöki projektek, pezsgő vállalati élet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari termelővállalat veszprémi gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó BV-2047-es referenciaszámot a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre! A részletekről érdeklődni lehet Erdélyi-Bertalan Viktóriánál a 20-339-6250-es telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: BV-2047 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250