Man at Work - Jármű tesztmérnök - Veszprém (Referenciaszám: BV-2056)

Állás leírása

Feladatok:

  • Prototípus járművek elektronikus vezérlésű fékrendszereinek (ABS/ESC) tesztelése hazai és külföldi tesztpályákon
  • A fékrendszer működésének műszeres mérése és kiértékelése
  • Teljes körű tesztelési dokumentáció készítése
  • Együttműködés a kapcsolódó szakterületekkel és az autógyárak fejlesztő részlegeivel
  • Napi kapcsolattartás a nemzetközi project-team-ben

Elvárások:

  • Járműgépész-mérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas fokú problémamegoldó képesség

Előny:

  • Német vagy francia nyelvtudás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkáltató ajánlata:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok!
  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem!
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség!

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari termelővállalat veszprémi gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó BV-2056-os referenciaszámot a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre! A részletekről érdeklődni lehet Erdélyi-Bertalan Viktóriánál a 20-339-6250-es telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: BV-2056 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250