Man at Work - Irodai munkatárs - Veszprém (Referenciaszám: HM-2035)

Állás leírása

Feladatok:

  • Ügyfelek bejövő hívásainak kezelése, folyamatos ügyfélgondozás
  • Elektronikus úton érkező pályázatok és a személyes regisztrációk adatainak nyilvántartása, karbantartása
  • Hirdetés és adatbázis alapján történő toborzás
  • Projektvezetők munkájának segítése
  • Szerződéskötés a munkavállalókkal, munkaügyi adatok nyilvántartása
  • Házipénztár kezelése
  • Cafetéria rendszer működtetése
  • Irodai adminisztráció és ügyintézés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Professzionális számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Átlagon felüli stressztűrő képesség
  • Önállóság és precizitás
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Talpraesett, magabiztos és rugalmas személyiség

Előny:

  • Munkaügyi ismeretek és/vagy titkársági tapasztalat
  • 10 ujjas gépírás

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok

Munkavégzés helye:
Veszprém megye, Veszprém

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az allas@manatwork.hu e-mail címre.

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónika HR tanácsadónál a +36 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-2035 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173