Man at Work - Időpont egyeztetési hálózati ügyfélkapcsolati referens - Tatabánya (Referenciaszám: SZA-2248)

Állás leírása

Feladatok:

  • Egységes külső-belső ügyfél információs rendszer üzemeltetése, ennek keretében hatékony együttműködés és adatszolgáltatás az ügyfelek és társszervezetek részére.
  • Garantált szolgáltatások teljesülésének figyelése, ügyfél elégedettségi mutatók (pl.: NPS), panaszok elemzése, fejlesztendő fókuszok meghatározása.
  • Rendelések időpont egyeztetése
  • Egyeztetés a koordinátorokkal a szabad kapacitásról
  • Ügyfélszolgálati irodával, szerelőkkel való kapcsolattartás
  • Mérőellátottság nyomon követése, probléma esetén kezelése
  • Rendelések egyeztetése az ügyfélszolgálattal, eseteleges módosítások megkérése
  • Információ szolgáltatás
    • Táblázatok, nyilvántartások frissítése
    • az előző nap beérkezett rendelések áttekintése, kilevelezésre átadás
    • rendelések átegyeztetése
    • ügyfél elérhetőségi adatok szolgáltatása

Elvárások:

  • Érettségi
  • Ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül
  • Aktív kapcsolat kiépítése a társszervezetekkel
  • Teljesítményorientált, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök:

  • B tipusú vezetői engedély
  • WINDOWS és MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak, levelező rendszerek felhasználó szintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. energiaszolgáltatással foglalkozó partnercége részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

A részletekről érdeklődni lehet a 20/227-6177-es telefonszámon, valamint személyesen a tatabányai irodánkban (2800 Tatabánya, Fő tér 14/D).

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: SZA-2248 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Szabó Anett
E-mail: hrpartner-anett@manatwork.hu
Telefon: +36 20 227-6177