Man at Work - HR Tanácsadó - Szeged (Referenciaszám: BSZV-2163)

Állás leírása

Feladatok:

  • Meghatározott munkáltatói körnek történő speciális szakmai tanácsadás
  • Munkáltatói oldal érzékenyítése a megváltozott munkaképességű munkavállalók foglakoztatásának irányába
  • Partnerek szakszerű tájékoztatása
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés
  • Partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás

_Elvárások:

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség - humán erőforrás-, pedagógus, tanár vagy szociális területen;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs- és szervező készség;
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • 2-3 éves HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Saját személygépkocsi
  • Magas fokú mobilitási hajlandóság

_Előny:

  • Előadói vagy tréner tapasztalat

_Állás, munka területe(i):

  • Szociális Munkás
  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

_Munkavégzés helye:

Csongrád megye, Szeged

_Munkáltató profilja:

A Man at Work Munkaerő-kölcsönző és Közvetítő kft. debreceni partnerének keres érzékenyítési területre magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi tanácsadót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az mpme.allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2163-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rontó Ádámnál a +36 30_259 5162-es mobilszámon.

_(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: BSZV-2163 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Baradits-Szabó Veronika
E-mail: mpme.allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 918-5483