Man at Work - HR tanácsadó - Győr

Állás leírása

Feladatok:

  • Munkaerő-közvetítési projektek önálló lebonyolítása
  • Ideális jelöltek szűrése, interjúk megszervezése, lebonyolítása, valamint a kiválasztott pályázók bemutatása
  • Álláshirdetések szerkesztése, online és offline felületek kezelése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a pályázókkal
  • Saját álláskeresői adatbázis naprakészen tartása az adatkezelési jogszabály szem előtt tartásával
  • Új toborzási technikák kitalálása, kipróbálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat!
  • Magas szintű Word és Excel ismeret
  • Átlagon felüli kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság,
  • Határozott és magabiztos fellépés, proaktivitás

Előny:

  • Humánerőforrás-szolgáltatónál vagy termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Győri vagy Győr környéki lakóhely
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások

Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: 02235@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 983 6173