Man at Work - Hr Specialista - Tata (Referencia szám: LB-2179)

Állás leírása

Feladatok:

  • Vállalati pályázatok elkészítése, figyelése
  • Beérkező pályázatok kezelése, elbírálása
  • Kiválasztásban való részvétel
  • Egyéb HR folyamatok támogatása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat fizikai és szellemi kiválasztás területén
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • MC Office ismeret
  • Kíváló kommunikációs készség
  • Magabiztos munkavégzés
  • Precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Dinamikus, lendületes munkakörnyezet
  • Multinacionális nagyvállalati háttér

Egyéb:

  • Határozott idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

Tata

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a toborzas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó LB-2179-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Lakatos Bernadettnél a 20/269-3898-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: LB-2179 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Lakatos Bernadett
E-mail: toborzas@hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 269 38 98