Man at Work - HR asszisztens - Budapest (Referenciaszám: HM-683)

Állás leírása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok HR területen
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos személyiség, eredményorientált gondolkodásmód
  • Rugalmasság, precizitás, megbízhatóság

Előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat HR területen

Főbb feladatok:

  • Munkaerő közvetítési projektekben való aktív részvétel
  • A kiválasztási folyamatban a HR tanácsadók munkájának támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás az álláskeresőkkel személyesen, telefonon és e-mailben egyaránt
  • Toborzás (álláshirdetések elkészítése, a hirdetések feladása/kihelyezése, a megadott kritériumok alapján a saját és az online elérhető, internetes karrier adatbázisokban potenciális jelöltek felkutatása, tájékoztatása),

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal, dinamikus, a munkájuk iránt elkötelezett csapat
  • Azonnali kezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest

A munkáltató profilja:

Cégünk, a Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. 1998-ban alakult, 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás. Munkaerő-közvetítési üzletágunk külföldre is, elsősorban Németországba keres munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-683-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónika HR tanácsadónál a +36209836173-as mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-683 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494