Man at Work - Hentes, húsfeldolgozó - Németország (Referencia szám: LL-2110) (Referencia szám: LL-2110)

Állás leírása

Feladatok:

  • Szarvasmarha és sertés feldolgozási műveleteinek elvégzése
  • Húsok bontása,csontozása, osztályozása
  • Hús és húskészítmények csomagolása és tárolása
  • Melléktermékek feldolgozása
  • Eszközök gépek szakszerű használata

Elvárások:

  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Német nyelvű önéletrajz

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szállás biztosítása
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a kulfoldimunka@manatwork.hu email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó LL-2110-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a +3620 259 3699-es telefonszámon, valamint személyesen Budapesten (1013) a Pauler utca 18-as szám alatt hétfőtől péntekig 9:00 - 17:00-ig van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

Referenciaszám: LL-2110 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Lóth Luca
E-mail: loth.luca@manatwork.hu
Telefon: +3620 259 3699