Man at Work - Hegesztőmérnök - Mezőlak (Pápa környéke)

Állás leírása

Feladatok:

  • Lézer és védőgázas ívhegesztés szakmai felügyelete és optimalizálása
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • Hegesztési varratok analízise
  • Anyag és folyamatváltozások ellenőrzése és felkövetése
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • Hibaanalízisek elvégzése
  • A minőségügyi osztály támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal
  • Részvétel a költségcsökkentési intézkedésekben (VA-VE, Kaizen, 5S)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Ipari robotokkal kapcsolatos programozási és üzemeltetési ismeretek
  • Lézer és védőgázas ívhegesztéssel kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudása
  • Vevőorientált gondolkodás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség, külföldi betanulás

Munkavégzés helye:

Mezőlak (Pápa környéke-Veszprém megye)

A munkáltató profilja:

A legnagyobb autógyárak globális alkatrész beszállítójának mezőlaki gyáregysége.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre. A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: HM-1125 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas Edit
E-mail: manatwork131125@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 915-6641