Man at Work - Hegesztőmérnök / Hegesztő technológus - Fejér megye (Referenciaszám: HM-1060)

Állás leírása

Feladatok:

  • Új és meglévő termékek gyártási folyamatainak előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Hegesztési technológiák meghatározása
  • Hegesztő üzem munkájának koordinálása
  • Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása
  • Hatékonyság javítása, a folyamatok folyamatos felülvizsgálata és fejlesztése
  • Projektekhez tartozó időtervek, gyártási dokumentációk elkészítése (munkautasítások, technológiai leírás, Procesflow, stb.)
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, NPI, termelés)
  • Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó hegesztési folyamatok, hegesztő berendezések optimálása, szükség szerinti módosítása

Elvárások:

  • Gépészmérnök (Hegesztőmérnök) végzettség
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Hegesztési technológiák ismerete
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, határozott személyiség
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
  • CAD program alapszintű ismerete
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Auiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő és növekvő multinacionális nagyvállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Fejér megye, Móri Ipari Park

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az allas@manatwork.hu e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1060-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

Referenciaszám: HM-1060 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494