Man at Work - Hegesztőmérnök - Fejér megye

Állás leírása

Feladatok:

  • Hegesztési folyamatok felügyelete, a paraméterek meghatározása
  • Új termékek esetén a hegesztés technológiai tervezése, fejlesztése a szükséges betanulás után
  • Közreműködés a minőségirányítási feladatok elvégzésében
  • Hatékonyságvizsgálat, a folyamatok folyamatos felülvizsgálata és fejlesztése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete
  • Változások előkészítése és beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása
  • Műszaki dokumentációk készítése és folyamatos ellenőrzése (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Pár éves, hegesztési területen szerzett tapasztalat
  • Hegesztési technológiák (pl.:MAG/MIG, lézer, ellenállás hegesztés stb.) ismerete
  • Robotprogramozási ismeretek
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság

Előny:

  • Hegesztőmérnök végzettség
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó béren kívüli juttatások (cafeteria, bejárás támogatás, stb.)
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Fejér megye

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: manatwork81101@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 278 5661