Man at Work - Hegesztő technikus - Mór (Referenciaszám: NB-2227)

Állás leírása

Feladatok:

  • Laser hegesztő terület műszaki támogatása
  • Hegesztési varratok, paraméterek korrekciója
  • Hegesztett alkatrészek mérőeszközös mérése
  • Kisebb karbantartási feladatok végrehajtása (érzékelő csere, stb.)
  • Mérethibák korrigálása, méretbeállítása hegesztő készülékekben

Elvárások:

  • Géplakatos vagy villanyszerelő végzettség
  • Laser, MAG vagy ellenállás hegesztési ismeret
  • Robot alapismeretek (pl. ABB vagy Fanuc vagy Motoman)
  • Műszaki érzék
  • Csapatmunka, nyitott az új tudás elsajátítására
  • Túlóra vállalása!

Előnyök:

  • Méréstechnikai tapasztalt
  • Több éves szakmai tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások, jelenléti bónusz
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével
  • Ingyenes céges buszjáratok többek között az alábbi települések érintésével: Bakonyszombathely, Bakonysárkány, Bodajk, Csákvár, Csesznek, Csókakő, Dudar, Inota, Jásd, Kisbér, Komárom, Környe, Mecsér, Nagyigmánd, Oroszlány, Súr, Székesfehérvár, Tatabánya, Várpalota, Zirc, stb.
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

Mór (Fejér megye)

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-2227-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: NB-2227 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56