Man at Work - Gyártástechnológus - Szombathely (Referenciaszám: HM-1863)

Állás leírása

Feladatok:

- Technológia meghatározása, termékgyártás előkészítése és indítása
- Műszaki segítségnyújtás a forgácsoló üzemben
- Kalkulációk, árajánlatok elkészítése
- Értékesítőkkel, vevőkkel, beszerzőkkel való folyamatos egyeztetés
- Idegen nyelvű rajzi feliratok honosítása
- Reklamációs tételek indítása

Elvárások:

- Több éves technológusi tapasztalat egyedi fémmegmunkálási területen
- Középfokú szakirányú végzettség
- Magas szintű rajzolvasási ismeretek
- Árkalkulációs, gyártástechnológiai ismeretek
- Alapfokú angol nyelvtudás (szóban, írásban)
- MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
- Dinamikusság, határozottság, önállóság
- Precíz, pontos munkavégzés
- Csapatszellem

Előny:

- Felsőfokú végzettség, mérnöki diploma
- Fémmegmunkálás terén, egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
- Oracle JD Edwards vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálnak:

- Versenyképes bérezés
- Béren kívüli juttatások (pl.:cafeteria, törzsgárda és nyugdíjazási jutalom,
- kultúrális és sportolási lehetőségek, vállalati újság, családi nap, stb.)
- Bejárás támogatás
- Képzési lehetőségek
- Céges auto és céges telefon

Munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1863-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-1863 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494