Man at Work - Gyártástámogató mérnök - Veszprém (Referenciaszám: RE-1277)

Állás leírása

Feladatok:

  • Új termék bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • Gyártási koncepció kialakítása
  • Layout tervezés
  • Selejtcsökkentési tevékenység aktív támogatása
  • Gyártóeszközök, illetve berendezések felügyelete
  • Termelés napi szintű támogatása

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (gépész,- mechatronikai, villamosmérnök)
  • Legalább 2 éves gyártás, termelés területén szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Pneumatikai ismeretek

Előny:

  • Német vagy francia nyelv ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait palyazat@manatwork.hu e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1277-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-56-61-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014; NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: RE-1277 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 2785661