Man at Work - Gyártástámogató mérnök - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-1997)

Állás leírása

Feladatok:

  • A gyártás műszaki hátterének biztosítása
  • A gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása
  • Gyártási dokumentációk biztosítása
  • Folyamatfejlesztő és javító intézkedések kidolgozása és megvalósítása
  • Termék és folyamathibák elemzése
  • Gyártósorhoz rendelt dolgozók közvetett irányítása
  • Folyamatvizsgálatok, képességvizsgálatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-4 éves releváns, járműiparban vagy járműalkatrész gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Ragasztási technológiák ismerete előny
  • Innovatív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1997-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: RE-1997 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 278-5661