Man at Work - Göngyölegkoordinátor - Kecskemét (Referenciaszám: NB-865)

Állás leírása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett autóipari tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Főbb feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges göngyöleg anyagok mennyiségének tervezése
  • Napi göngyöleg mozgások koordinálása, felügyelete, könyvelések ellenőrzése
  • Csomagolási utasítások kezelése, készítése
  • Csomagolási adatok frissítése
  • Göngyöleg fuvarok szervezése, egyeztetés a beszállítókkal
  • Egyeztetés a beszállítóval a göngyöleg készletekről
  • Új termék bevezetésében való részvétel: göngyöleghez, csomagoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Havi és év végi göngyöleg leltár megszervezése
  • Reklamációk kezelése
  • Fuvarköltségek ellenőrzése, riportkészítés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, feltüntetve a levél tárgyában a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-865-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: NB-865 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56
Fax: + 36 96 618 494