Man at Work - Göngyöleg koordinátor - Kecskemét  (Referenciaszám: CSZS-2114)

Állás leírása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Excel ismerete
  • Német nyelvtudás

Előny:

  • SAP ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Feladatok:

  • A vevői és beszállítói csomagolóanyagok könyvelése
  • A csomagolóanyagok visszaszállításának intézése
  • A göngyöleg készlet egyeztetése a vevővel és a beszállítóval
  • A csomagolóanyagok tisztításának biztosítása
  • A visszaszállítások egyeztetése az anyagbeszerzőkkel
  • Készletszint figyelés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű partnere kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-2114-es referenciaszámot a oneletrajz@manatwork.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20-331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: CSZS-2114 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Csabai Zsuzsanna
E-mail: oneletrajz@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331-1945