Man at Work - Gépkezelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1249)

Állás leírása

Feladatok:

  • Fémipari gépek kezelése

Elvárások:

  • Fémipari vagy járműipari végzettség vagy tapasztalat
  • 3 műszak vagy folyamatos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Útiköltség térítés
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári multinacionális megbízója részére toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a szekesfehervar@manatwork.hu e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet a 20-9673-093-as mobil- vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen székesfehérvári ügyfélszolgálati irodánkban (8000 Székesfehérvár, Piac tér 8.).

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: SZF-1249 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Tardi Zsanett, Szekeres Edina
E-mail: szekesfehervar@manatwork.hu
Telefon: +36 20 967 30 93
Fax: +36 22 506 498