Man at Work - Gépkezelő/Készregyártó - Győr környéke (Referenciaszám: BL-850)

Állás leírása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Gépkezelő: Fröccsöntő gépek kezelése
  • Gépbeállító: szövőgépek kezelése
  • Készre gyártó: gumitömítők sorjázása, készre gyártása

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkakezdés
  • Szállás biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Ingyenes buszjárat: Győrből és környező településekről

A munkavégzés helye:

Kunsziget

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a munka@manatwork.hu e-mail címre. Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: 9023 Győr, Attila utca 6.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BL-850-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Béldi Líviánál a 20/240-11-14-es telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: BL-850 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Béldi Lívia
E-mail: munka@manatwork.hu
Telefon: +36 20 504 44 27