Man at Work - Gépi csomagoló - Sopron (Referenciaszám: SZO-1840)

Állás leírása

Feladatok:

  • Orvosi kesztyűk csomagolása.

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség,
  • Műszakos munkarend vállalása (2 műszak),
  • Pontosság, precizitás.

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Teljes munkaidős munkaviszony,
  • Alapbér, teljesítménybér, széles béren kívüli juttatási csomag,
  • Ingyenes cégesjárat,
  • Szálláslehetőség.

Munkavégzés helye: Sopron

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. soproni székhelyű Partnercégünk számára keresünk gépi csomagoló munkakörre munkavállalót.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a hivatas@manatwork.hu-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZO-1840-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20345 89 90-es telefonszámon van lehetőség.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: SZO-1840 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Szentgyörgyi Oszkár
E-mail: hivatas@hrszoftver.hu
Telefon: +36 30 345 8990