Man at Work - Fuvarszervező - Veszprém környéke (Referenciaszám: NB-2157)

Állás leírása

Feladatok:

  • Saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása
  • Fuvarigényekre megoldások találása
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Min. Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerezett min. 1 éves szakmai tapasztalat

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés + jutalék
  • Céges buszjárat Veszprémből

Munkavégzés helye:

Veszprém környéke

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-2157-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: NB-2157 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56