Man at Work - Fuvarszervező logisztikus - Győr (Referenciaszám: HM-1166)

Állás leírása

Elvárás:

  • Felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás: német / angol társalgási szintű
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Konstruktív, kreatív gondolkodásmód

Feladat:

  • A cég export-import, valamint telephelyek közötti teljes körű fuvarszervezése a mindenkori legoptimálisabb feltételekkel (visszakövethetőség koordinálása, törvényi előírások maradéktalan ismerete és ezekhez tartozó változások nyomon követése, beillesztése a rendszerbe, fuvardíjak és fuvarparitások nyomonkövetése, legoptimálisabb díjak, paritások elérése szállítmányozónál)
  • A kapcsolódó összes dokumentum (pl. vámdokumentációk, fuvarszámlák és mellékletei, kitárolási megbízások, stb.) elkészítése és továbbítása illetékeseknek, beszerzése, leigazolása, kitárolási
  • Az árumozgások optimális lebonyolításához, a társosztályoktól hiányzó adatok beszerzésének koordinálása, valamint a változások beillesztése a folyamatba
  • Gépkocsivezető munkájának és a céges teherautók útvonalának koordinálása (kihasználtságának aktív nyomonkövetése)
  • Piackutatás, új szállítmányozók felkutatása, meglévő ügyfelekkel aktív kapcsolattartás
  • Németországi külső raktárral aktív kapcsolattartás, készletellenőrzések, csomagfeladások koordinálása
  • Az összes áru fizikai paramétereinek, valamint elvárt csomagolási/rakodási előírásainak aktualizálása SAP rendszerben és változások jelentése érintett társosztályoknak.
  • Szállításokkal, fuvarszervezéssel, raktári árukiadásokkal kapcsolatos reklamációk intézésében, nyomonkövetésében aktív részvétel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, Győr

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzait az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1166-os referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-61-73-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: HM-1166 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494