Man at Work - Fűtésszerelő - Németország (Referenciaszám: CSV-1996)

Állás leírása

Feladatok:

  • Központi fűtés szerelése, kazáncsere,
  • Víz-gáz szerelésben szerzett tapasztalat,
  • Szellőzőberendezések installálása.

Elvárások:

  • Kommunikációképes német nyelvtudás (minimum B1-es szint)
  • Legalább 1 éves releváns munkatapasztalat
  • Saját gépjármű és jogosítvány
  • Rugalmasság
  • Részletes német nyelvű önéletrajz

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Szállás biztosítása

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a kulfoldimunka@manatwork.hu email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1996-os referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a +3620 288 2354-es telefonszámon, valamint személyesen Budapesten (1013) a Pauler utca 18-as szám alatt hétfőtől péntekig 9:00 - 17:00-ig van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

Referenciaszám: CSV-1996 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Csernyi Viktória
E-mail: csernyi.viktoria@manatwork.hu
Telefon: + 3620 288 2354