Man at Work - Front Office Manager - Tatabánya (Referenciaszám: CSZS-2171)

Állás leírása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (legalább középfokú)
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat, vezetői tapasztalat előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Egyéb idegen nyelv ismerete előny
  • Határozott, magabiztos, döntéseiért felelősséget vállaló személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Szakmai elkötelezettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Valamely éttermi-, szállodai szoftver ismerete (pl. Hostware)

Feladatok:

  • Felelős a szállodai részleg minőségi működéséért, valamint a vendégek színvonalas kiszolgálásáért
  • Vezeti és ellenőrzi a szállodai foglalásokkal, a recepcióval kapcsolatos tevékenységeket
  • Irányítja, szervezi a hozzá tartozó recepciós kollégák munkáját, napi szintű kapcsolatot tart fenn a vendégekkel
  • A különleges vendégigények, eszkalált vendégpanaszok kezelése, problémamegoldás
  • Szoros együttműködés a szálloda részlegvezetőivel

A munkáltató ajánlata:

  • Kellemes, elegáns munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bentlakás lehetősége a szállodában
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Normál 8 órás munkarend hétköznapi munkavégzéssel (hétvégi-, és hétköznapi túlóra előfordulhat a vendégforgalom függvényében)

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy elegáns, három csillagos szálloda üzemeltetőjének megbízásából keresi a 4 fős recepció vezetésért felelős kollégát.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-2171-es referenciaszámot az oneletrajz@manatwork.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20-331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: CSZS-2171 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Csabai Zsuzsanna
E-mail: oneletrajz@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331 1945