Man at Work - Fröccsöntő gépbeállító - Pápa (Referenciaszám: NB-2177)

Állás leírása

Feladatok:

  • Szerszámcserék elvégzése (szerszám felfogás/levétel), gyártás előkészítés, gyártási paraméterek beállítása az érvényes beállítási lap alapján, sorozatgyártás indítása az előírásoknak megfelelően
  • A gyártás folyamatos ellenőrzése, az operátorok által jelzett problémák megoldása _ az eszkalációs rendszere szabályainak betartása mellett
  • Az operátorok folyamatos tájékoztatása a biztonságos munkavégzés szabályairól, a HSE előírások szigorú betartása/betartatása a területen
  • A fröccsöntő szerszámok állapotának ellenőrzése, eltérés esetén a szerszámkarbantartó személyzet értesítése, szükség esetén munkájuk támogatása az állásidő csökkentése céljából
  • Együttműködés a szerszámkarbantartó személyzettel a napi munkavégzés során
  • Gyártmánykiszedő robotok programozása, programok karbantartása a hatékonyabb folyamat elérése érdekében
  • Együttműködés a mérnöki személyzettel a szerszámpróbák, próbagyártások során

Elvárások:

  • Fémipari területen szerzett szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása!
  • Fröccsöntési területen szerzett tapasztalat
  • MS Office rendszer min. alapfokú ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • Krauss gépek ismerete
  • Alap robot programozási ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Pápa

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-2177-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: NB-2177 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56