Man at Work - Forgácsoló - Oroszlány (Referenciaszám: SZA-1437)

Állás leírása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Monotonitástűrő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Minőségi munka iránti elkötelezettség
  • Forgácsoló szakmai végzettség vagy szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Megmunkálás területén lévő gépek kezelése
  • Gépbeállítások elvégzése
  • Társterületekkel történő együttműködés
  • A termelési folyamat adminisztrációja

A munkáltató ajánlata:

  • Ingyenes buszjáratok
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások, bónuszrendszer, 13. havi fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Oroszlány, Ipari park

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ autóalkatrész-gyártásában vezető szerepet betöltő cégéhez keres munkatársakat.

A részletekről érdeklődni lehet Szabó Anettnél a 0620/-227-6177- es mobilszámon, vagy küldje el jelentkezését a hrpartner-anett@manatwork.hu email címre.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: Referenciaszám: SZA Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Szabó Anett
E-mail: hrpartner-anett@manatwork.hu
Telefon: +36 20 227 61 77