Man at Work - Folyamatmérnök - Veszprém megye (Referenciaszám: HM-1405)

Állás leírása

Feladatok:

  • A gyártás folyamatainak felügyelete és optimalizálása
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • Folyamatparaméterek meghatározása, előírása és betartatása
  • Új gyártóberendezések üzembe helyezése és átadása a termelésnek
  • Új gyártási folyamatok kialakítása, tesztüzem nyomon követése
  • Részvétel az új termékek bevezetésében (NPI)
  • Folyamatos fejlesztés (minőség, ciklusidő, termelékenység, stb.)

Elvárások:

  • Mérnök végzettség, gépészmérnök diploma előny
  • Több éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Problémamegoldó módszerek ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Teljes bejárási költségtérítés
  • Karrier lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, fiatal és dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség, külföldi munkavégzés lehetősége

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1405-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-1405 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983-6173