Man at Work - Folyamatmérnök - Győr  (Referenciaszám: KJ-2029)

Állás leírása

Feladatok:

  • Gyártási, összeszerelési folyamatok tervezése, felügyelete és optimalizálása
  • Munkautasítások kidolgozása, gyártási dokumentáció vezetése
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása
  • Gyártás során felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése
  • Gyártásindítás, próba- és prototípusgyártás végrehajtása
  • Részvétel a vevői reklamációk feldolgozásában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló szervezési és kommunikációs képesség
  • Határozott fellépés

Előnyök:

  • 8-10 éves releváns autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Gumiipari és/vagy fröccsöntési tapasztalat

Munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Munkavégzés helye:

Győr

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozicio@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-2029-es referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: KJ-2029 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Kovács Judit
E-mail: pozicio@manatwork.hu
Telefon: +36 20 447-6848