Man at Work - Festőüzemi technológus / KTL festőmérnök - Fejér megye (Referenciaszám: HM-927)

Állás leírása

Feladatok:

  • A festőüzemi technológiai folyamatok (pl.: folyamat-feltételek, mint hőmérséklet, festék viszkozitások és előkészítő fürdők) felügyelete
  • A festőüzemi technológia műszaki színvonalának fenntartása, ill. javítása innovatív javítási lehetőségek kidolgozásával (pl.: vas-foszfát, NANO technológia alkalmazása, alacsony hőmérsékleten történő festés)
  • A folyamatmérnökök által rendelkezésre bocsátott napi információk felülvizsgálata
  • KTL sorok karbantartási folyamatainak meghatározása
  • Veszteségmentes gyártás elősegítése
  • Fejlesztési projektekben való közreműködés (pl.: függesztékek kialakításának optimalizálása)
  • Esetleges új technológiák, eszközök, anyagok tesztelése és bevezetése
  • Költségcsökkentési lehetőségek feltárása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, Vegyészmérnök diploma előnyt jelent
  • Festőüzemben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felületkezelésben, kataforetikus festés (KTL) ismerete előnyt jelent
  • Agol vagy német nyelvtudás
  • Innovatív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzési képesség és hajlandóság

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-927-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36209836173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: HM-927 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494