Man at Work - Festő - Németország (Referenciaszám: CSV-1671)

Állás leírása

Feladatok:

  • Mázolás, kiegyenlítés, csiszolás, glettelés, tapétázás;
  • Beltéri festés pl. kórházakban;
  • Festési munkák előkészítése, lebonyolítása;
  • Festések javítása;
  • 2-3 fős brigádok jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Elvárások:

  • Kommunikációképes német nyelvtudás;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány + saját személygépjármű;
  • Releváns szakmai tapasztalat;
  • Jó munkabíró képesség;
  • Megbízhatóság;
  • Elérhetőség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Stabil háttér;
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával;
  • Németországban bejelentett munkavégzés.

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. festő munkatársat keres németországi munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el német nyelvű önéletrajzát a kulfoldimunka@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1671-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a +3620 259 3699-es telefonszámon, valamint személyesen Budapesten (1013) a Pauler utca 18-as szám alatt hétfőtől péntekig 9:00-17:00-ig van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

Referenciaszám: CSV-1671 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Lóth Luca
E-mail: kulfoldimunka@manatwork.hu
Telefon: +3620 259 3699