Man at Work - Értékesítési asszisztens - Budapest (Referenciaszám: CSZS-2222)

Állás leírása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés
  • Angol nyelvtudás előny
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Határozott fellépés, rugalmasság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs képesség

Feladatok:

  • Árajánlatok előkészítése, kiküldése, megrendelések rögzítése
  • Telefonos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Az értékesítő kollégák munkájának támogatása
  • Vevői reklamációkezelés
  • Forgalmi jelentések készítése
  • Számlák, bizonylatok, dokumentációk kezelése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és bónuszrendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik nagy múltú fémipari gépeket és eszközöket értékesítő és szaktanácsadó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a oneletrajz@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-2222-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: CSZS-2222 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Csabai Zsuzsanna
E-mail: oneletrajz@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331 19 45