Man at Work - Építészmérnök - Győr (Referenciaszám: HM-1082)

Állás leírása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Építészmérnök, Építőmérnök)
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat tervezés területen
  • ArchiCAD, AutoCAD magas szintű ismerete, kezelése
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Projektvezetői, művezetői tapasztalat
  • Termékfejlesztésben, anyagismeretben, anyagfelhasználás területén jártasság

Feladatok:

  • Tervrajzok, vázlatok, kiegészítő dokumentációk készítése (2D/3D)
  • Telepítési tervek, anyagszükséglet számítások, költségvetések meghatározása
  • Műszaki megoldások kreatív alkalmazása
  • Építőipari termékek fejlesztésében való részvétel, brainstorming
  • Építési munkálatok helyszíni felügyelete, ellenőrzése
  • Szaktanácsadás a mérnökök és a kivitelezők részére
  • Szakmai kiállításokon, rendezvényeken való aktív részvétel (itthon és külföldön)
  • Műszaki tevékenységre vonatkozó hazai és nemzetközi jogszabályok, szabványok, szakmai kódexek, előírások követése, alkalmazása
  • Műszaki dokumentáció készítés, hatályosítás, nyilvántartás
  • Idegen nyelvű anyagok készítése, fordítása (angol)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, Győr

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1082-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-1082 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494