Man at Work - Elektromos karbantartó - Székesfehérvár (Referenciaszám: NB-2033)

Állás leírása

Feladatok:

  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Karbantartási dokumentáció kezelése
  • Gépek, berendezések vezérléseinek módosítása, felújítása, új vezérlések kialakítása a mérnökség által ellenőrzött és jóváhagyott tervek alapján
  • Alkatrészraktár kezelése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 éves releváns autóiparban szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Elektronikai ismeretek
  • PLC ismeretek
  • Alapszintű pneumatikai és hidraulikai ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-2033-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: NB-2033 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56