Man at Work - Data Privacy Officer - Budapest (Referenciaszám: BV-2017)

Állás leírása

Feladatok:

  • Biztosítja a cégcsoport vonatkozó irányelveinek és szabályzatainak adaptálását
  • Szakmai támogatást nyújt a szervezeti egységek számára, hogy a személyes adatkezelést érintő tevékenységük során megfeleljenek az anyavállalati-, ügyfél- és törvényi követelményeknek
  • Gondoskodik a szükséges adatvédelmi kontrolok implementálásáról
  • Foglalkozik az ügyfelektől és alkalmazottaktól beérkező adatvédelemmel kapcsolatos panaszok kivizsgálásával és kezelésével
  • Feltérképezi és felméri a vállalat tevékenysége során felmerülő lehetséges adatvédelmi kockázatokat és javaslatokat tesz ezek csökkentésére
  • Részt vesz minden olyan projektben, ahol adatkezelési szempontokat kell mérlegelni
  • Nyilvántartja és szükség esetén meghatározza a személyes adatok nyilvántartására szolgáló rendszerek technikai és szervezeti követelményeit
  • Adatvédelemmel kapcsolatos képzéseket tart a munkavállalók részére
  • Vállalati awareness kampányok segítségével növeli a munkavállalói tudatosságot

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (preferált IT irány)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Adatvédelmi követelmények magas szintű ismerete (anyavállalati, törvényi)
  • 2-3 év információbiztonsági / adatvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Kontrolkövetelmények bevezetésében, működtetésében szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség
  • Proaktivitás
  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Előny: CISA / CISM / CISSP adatvédelmi képzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-2017-es referenciaszámot!

A részletekről Erdélyi-Bertalan Viktória HR tanácsadónál lehet érdeklődni a +3620/339-6250-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: BV-2017 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250