Man at Work - Darukezelő munkatárs - Budapest  (Referenciaszám: HK-1471)

Állás leírása

Feladatok:
Be- és a kimenő áru emelőgéppel történő mozgatása, rakodása
Raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése
Leltározásban történő részvétel
Raktári rend betartása

Elvárások:
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Nehézgépkezelői OKJ + Gépkezelői jogosítvány megnevezett darutípusokkal vagy Emelő gépkezelő (kivéve targonca) OKJ + Gépkezelői jogosítvány megnevezett darutípusokkal
Minimum 2-5 éves darukezelői tapasztalat
Jó fizikai állóképesség

Előny:
Tűzvédelmi és munkavédelmi szabályzatok ismerete

Amit ajánlunk:
Versenyképes juttatási csomag
Stabil hátterű cég
Biztonságos munkakörnyezet
Tapasztalatszerzési lehetőség
Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
Budapest, 21. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a projekt@manatwork.hu e-mail címre!

Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Darukezelő munkatárs) és a pozícióhoz tartozó HK-1471-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/394-2362-es vagy a 1/210-9045-ös számon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: HK-1471 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hangyál Katalin
E-mail: projekt@manatwork.hu
Telefon: 20/394-2362