Man at Work - Csomagoló- Csót (Referenciaszám: VP-1712)

Állás leírása

Feladatok:

  • Csomagolás

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • 1 műszakos munkarend (6-14 óráig)
  • Útiköltség térítés

Munkavégzés helye:

Csót

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. csóti Megbízója részére keres és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a veszprem@manatwork.hu e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó VP-1712-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a +36 20 92 92430-as mobilszámon, vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 8200 Veszprém, Ady E. u. 3. szám alatt található.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám:3440/2001)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014. NAIH-85575/2015)

Referenciaszám: VP-1712 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas Viola; Székely Nikoletta
E-mail: veszprem@manatwork.hu
Telefon: +36 20 92 92 430