Man at Work - CNC marós - Győr  (Referenciaszám: NB-2208)

CNC MARÓS ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK GYŐRBEN, SZÉKESFEHÉRVÁRON ÉS SZOMBATHELYEN!

GYŐRBEN ÉS SZOMBATHELYEN SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL!

IRATKOZZ FEL YOUTUBE CSATORNÁNKRA ÉS NÉZD MEG VIDEÓ HIRDETÉSÜNKET AZ ÁLLÁSLEHETŐSÉGEKRŐL!

Feladatok:

  • Egyedi alkatrészek gyártása
  • Gyártás műszaki rajz alapján
  • Egyszerű darabok esetén technológia elkészítése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fanuc típusú vezérlés ismerete vagy egyéb G kódos programozási ismeret
  • Forgácsoló szerszám- és technológiaismeret
  • Műszaki rajz olvasás magas fokú ismerete
  • 2 műszakos munkarend vállalása (6-14; 14-22)
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Egyedi alkatrész gyártás területén szerzett tapasztalat

Munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Teljesítménytől függő jutalék
  • Bejárás támogatás
  • Igény esetén szálláslehetőség biztosítása

Munkavégzés helye:

Győr

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó NB-2208-as referenciaszámot a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: NB-2208 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jeletkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56