Man at Work - CNC gépkezelő - Németország

Állás leírása

Feladatok:

  • Németországi partnerünk CNC gépkezelő pozícióra keres munkatársakat;

Elvárások:

  • A2-B1 szintű német nyelvtudás;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Szakmai tapasztalat;
  • Német nyelvű önéletrajz;

A munkáltató ajánlata:

  • Ingyenes szállás biztosítása;
  • Németországban bejelentett munkavégzés;
  • Stabil háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Túlórapótlék;

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megfelelő szakképzettséggel rendelkező munkatársat keres németországi munkavégzésre.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el német nyelvű önéletrajzát email címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Egyéb információ:

A +36 20 288 2354-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben (9023) az Attila utca 6-os szám alatt hétfőtől péntekig 08:00 - 16:00-ig.

(Magán munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Adrienn
E-mail: 02261@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +3620 288 2354