Man at Work - Call Center adminisztrátor - Győr (Referenciaszám: BV-2175)

Állás leírása

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása toborzás előszűrés céljából
  • Üzleti partnerekkel való kapcsolatfelvétel
  • Adatrögzítés a megadott válaszok alapján

Elvárások:

  • Érettségi
  • Főként pályakezdők jelentkezését várjuk, de nem feltétel
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Monotonitás- és stressz tűrés
  • Nagyfokú precizitás

Munkavégzés helye:

Győr

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri, diákok közvetítésével foglalkozó partnercége részére toboroz főállású munkatársat.

A szakmai önéletrajzokat az hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre várjuk. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó BV-2175 referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: BV-2175 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250