Man at Work - Betanított összeszerelő munkatárs  - Dunaharaszti (Referenciaszám: GyB-859)

Állás leírása

Feladatok:

- Légtisztító berendezések alkatrészeinek összeválogatása és összeszerelése

- Termékek csomagolása

- Rendelések tételeinek összeállítása, dokumentálása

Elvárások:

- 8 általános iskolai végzettség

- Jó fizikum

- Saját gépjármű (bejárás tömegközlekedéssel nem lehetséges, egyénileg kell megoldani)

Munkaidő:

- hétfőtől-péntekig, napi 8 óra, 2 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00)

A munkáltató ajánlata:

- Alapbér + műszakpótlék

- Bónuszok egyéni teljesítés alapján

- Bejárás költségtérítése 15 - Ft/km áron

- Azonnali kezdés

- Hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Dunaharaszti, Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Dunaharaszti székhelyű légtisztító berendezéseket gyártó Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a budapestmunka@manatwork.hu e-mail címre!

Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Betanított összeszerelő munkatárs) és a pozícióhoz tartozó GyB-859-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a + 36 20 573 0675-ös vagy a + 36 1 210 9045-ös telefonszámok egyikén.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: GyB-859 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Gyenes Bettina
E-mail: budapestmunka@manatwork.hu
Telefon: +36 20 573 0675