Man at Work - Betanított munkás - Dunakeszi (Referenciaszám: GyB-1035)

Állás leírása

Feladatok:

  • Gyerekjátékok összeszerelése
  • Műanyag alkatrészek tálcára való felrakása, leszedése, csomagolása
  • Gépkezelés

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Többműszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állás

A munkavégzés helye:

Dunakeszi

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dunakeszi székhelyű gyerekjátékokat gyártó, összeszerelő Partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a budapestmunka@manatwork.hu e-mail címre!

Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Betanított munkatárs) és a pozícióhoz tartozó GyB-1035-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a +36 30 616 2363-as telefonszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: GyB-1035 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Kökény Margit
E-mail: budapestmunka@manatwork.hu
Telefon: +36 30 616 2363