Man at Work - Betanított munkás - Balatonfűzfő (Referenciaszám: VP-2190)

Állás leírása

Feladatok:

  • Betanított gépkezelés
  • Építőipari alapanyagok csomagolása, minőség ellenőrzés
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • 8 osztály
  • Megbízhatóság
  • 1 műszakos munkarend vállalása (8-16)

Előny:

  • Targoncás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Átlagon felüli alapbér
  • Könnyű fizikai munka
  • Cafetéria próbaidő után, bejárás támogatása
  • Hosszútávú munkaviszony

Munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik építőipari partnercége részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a veszprem@manatwork.hu e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3.).

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: VP-2190 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Székely Nikoletta, Farkas Viola
E-mail: veszprem@manatwork.hu
Telefon: +36 20 92 92 430