Man at Work - Betanított gépkezelő (Referenciaszám: VP-2004)

Állás leírása

Feladatok:

  • Betanított gépkezelés

Elvárások:

  • 1-2-3 műszakos munkarend
  • Megbízhatóság

A munkáltató ajánlata:

  • Átlagon felüli alapbér
  • Könnyű fizikai munka
  • Cafeteria próbaidő után, bejárás támogatása
  • Előrelépési lehetőség
  • Prémium rendszer
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szükség esetén szállás biztosítása

Munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Veszprém környéki építőipari partnercége részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

A részletekről érdeklődni lehet a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3. ).

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: VP-2004 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas Viola
E-mail: manatwork@manatwork.hu
Telefon: +36 20 92 92 430