Man at Work - Beszállítói minőségbiztosítási mérnök - Veszprém (Referenciaszám: RE-1493)

Állás leírása

Feladatok:

  • A beszállított alkatrészek minőségének biztosítása
  • Reklamációs ügyintézés a nem megfelelőség alapján
  • A beszállítók fejlesztése
  • Minőségi dokumentációs rendszer működtetése és aktualizálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Gépészmérnök/villamosmérnök végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ISO/TS 16949 és VDA 6.3 ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik multinacionális háttérrel rendelkező veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozicio@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1493-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: RE-1493 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 278 5661